Retransmisja z kamer IP

Poza standardową propozycją retransmitowania na żywo obrazu z kamer IP na potrzeby organizowanych wydarzeń proponujemy również opisane poniżej rozwiązania:

Posiadasz nieruchomość, obiekt komercyjny lub prywatny, wszelkiego typu place lub terytoria na które wgląd, poprzez zainstalowane kamery IP chciałbyś udostępnić swoim klientom, przyszłym klientom lub zainteresowanym osobom? A może pragniesz mieć dozór i możliwość kontroli prywatnie dla siebie z każdego zakątka na świecie?

Rozmieścimy na wybranej przez Ciebie stronie internetowej transmisję na żywo z kamer IP lub też udostępnimy prywatną stronę do której tylko ty będziesz miał dostęp i mógł w czasie rzeczywistym śledzić na przykład prace na twoim obiekcie, kontrolować magazyny, place, pracowników czy też śledzić za bezpieczeństwem domu, garażu etc.

Ponad to na życzenie całość materiału może być zapisywana i przechowywana na prywatnej udostępnionej przez nas przestrzeni online dla przeglądania lub pobierania. Można prowadzić zapis całą dobę lub o określonych porach dnia.

Dlaczego warto:

Nieograniczona ilość odbiorców. Dzięki naszej infrastrukturze zapewniamy transmisję bez ograniczenia ilością odbiorców.

Bezpieczeństwo. Dla prywatnego dostępu używany jest klucz i dedykowana strona z playerem flash gdzie można w bezpieczny sposób oglądać transmisję.

Wygoda. Film jest wyświetlany w przeglądarce bez konieczności instalowania dodatkowych wtyczek itd.

Dostępność. Wsparcie dla urządzeń mobilnych takich jak laptopy, tablety, smartfony oraz smart TV.

Monitorowanie kamer. Jeśli kamera przestanie być dostępna, system monitorujący poinformuje Cię o tym.

Nagrywanie. Proponujemy prywatną przestrzeń dyskową online gdzie można zapisywać transmisję w celu późniejszego odtwarzania lub pobrania.

Darmowy hosting wideo. Dla usług transmisji i monitoringu oferujemy bezpłatną powierzchnię dyskową archiwum online – 25 gigabajtów. Zapis prowadzić można całodobowo lub według wyznaczonego planu. W przypadku większego zapotrzebowania każdy 1 gigabajt – 1 zł na miesiąc*.

* Miesiąc oznacza 30 dniowy okres.