Produkcja i transmisje w standardach telewizyjnych i jakości Full HD

Nasz zgrany zespół reżyserów, operatorów, dzwiękowców i techników wyposażony w wieloletnie doświadczenie pracy w standardach telewizyjnych, zadba dla Was o najwyższą jakość i stabilność transmisji. Doświadczenie zdobyte poprzez lata współpracy i realizowania transmisji dla głównych kanałów telewizyjnych w różnych krajach Europy czyni z nas stabilnego partnera gotowego podjęcia się i realizacji pełnowymiarowej produkcji i transmisji w standardach TV.

Doświadczenie w parze z profesjonalnym sprzętem oraz wypracowanymi przez lata własnymi rozwiązaniami technologicznymi pozwala nam zrealizować każde zlecenie bez względu na warunki środowiskowe czy ekstremalne umiejscowienie planu.

Dlaczego warto pracować z nami:

Profesjonalizm. Zaprawiona w boju ekipa z wieloletnim doświadczeniem pracy przy wielkich i skomplikowanych projektach.

Techologie. Profesjonalny osprzęt oraz wiele opracowanych własnych standardów i rozwiązań, również oprogramowania, ulepszających a co najważniejsze czyniących stabilniejszą i pewniejszą realizację zlecenia.

Dostępność. Z załorzenia staramy się utrzymywać ceny, nawet skomplikowanych wielokamerowych realizacji, na dostępnym poziomie cenowym.

Pełne pakiety. Dewiza więcej za mniej to zadowolony klient a w wielu przypadkach znajomość na lata. Staramy się do zamówień dokładać wymierną kompletację całkowicie darmowych funkcji.