Transmisja na żywo!

Transmisja wideo z wydarzeń bezpośrednio na Twojej stronie internetowej – konferencje prasowe, seminaria, prezentacje, szkolenia, spotkania biznesowe, pokazy, demonstracje produktów i wiele innych..

Całość transmisji na żywo jest nagrywana a po zakończonej transmisji nagrany materiał można rozmieścić na stronie stonie internetowej

Dlaczego warto:

Na żywo! Twoi pracownicy, partnerzy, klienci, potencjalni klienci mogą obserwować wydarzenia w czasie rzeczywistym za pośrednictwem Internetu na urządzeniach takich jak komputery, laptopy, tablety, smartfony czy też smart TV.

Zapis przebiegu wydarzenia. Ci, którzy nie będą mogli oglądać wydarzenia w trakcie jego trwania będą mieli możliwość zobaczenia zapisu w dogodnym dla nich czasie.

Oszczędność. Bezpośrednia transmisja wideo do internetu to najekonomiczniejszy sposób, aby dotrzeć do szerszej publiczności, a także – do ludzi, którzy są rozproszeni po odległych geograficznie lokalizacjach.

Wygoda i maksymalny zasięg. Audytoria to odbiorcy nie tylko znajdujący się przed komputerami, to również użytkowicy laptopów, tabletów, smartfonów czy też smart TV. Aby zobaczyć transmisję wideo wymagana jest jedynie przeglądarka z Flash Player, do której ma dostęp 99% użytkowników internetu. Technologia ta pozwala na oglądanie na żywo transmisji wideo wszystkim tym, którzy znajdują sę za firewallem i proxy (większość komputerów biurowych).

Dostępność. Transmisja rozmieszczona bezpośrednio na Twojej stronie internetowej, ułatwi użytkownkom dostęp i nie wymaga czytania instrukci dostępu, czy też instalowania zbędnych wtyczki dla przeglądarki.